Numerologia Chińska

Sprawdź co liczby mówią o Tobie

poznaj przyszlosc

Podaj Twoją datę urodzenia
i poznaj swoją przyszłość!Przepowiednie chińskie a numerologia

Przepowiadanie przyszlości w Chinach od zawsze było oparte na tradycyjnym kalendarzu, astrologii oraz zasadach numerologii. Astrologia Chińska z kolei przeplata się z filozofią harmonii głównych żywiołów oraz zasadami yin i yang, których to nie znajdziemy w zachodniej numerologii.


Rok 2012 rokiem Smoka

Przyjścia roku 2012 oczekuje się z niecierpliwością, ze względu na wpływ końca kalendarza Majów na przyszłe wydarzenia. Zainteresowanie wywołane jest brakiem zrozumienia przyczyn, dla których kalendarz ten miał sie skończyć właśnie tego roku. Rzadko mówi się, że z Rokiem Smoka łączy się pojęcie "transformacja", aniżeli "koniec". Łączy się to z kilkoma przepowiedniami Wschodu zwiastującymi transformujące wydarzenia, jakie mają nastąpić w tym Roku Smoka, którego odpowiadającym żywiołem jest Woda.

Rok Smoka w przeszłości

Ostatni rok Smoka i Wody to rok 1952. Wtedy to królowa Elżbieta II wstąpiła na tron Zjednoczonego Królestwa, rozpoczynając pomyślne dla kraju rządy trwające do dziś. Jednak tego roku USA stworzyły dwie z najbardziej śmiercionośnych bronii świata: bombę wodorową oraz B-52. Wtedy też urodził się Vladimir Putin, na którym wg chińskich przepowiedni, świat jeszcze w pełni się nie poznał (o czym poniżej). W 1952 Grecja wstąpiła do NATO, natomiast w 2012 może wystąpić ze strefy Euro. Ponadto, w 1952 Parlament Europejski rozpoczął swoje pierwsze obrady, a kiedy będą ostatnie...?

Przepowiednie na 2012 rok

Rok ten będzie czasem wielu przełomowych zdarzeń dla całej ludzkości, które, w zależnosći od działań polityków, mogą obrócić bieg zdarzeń na lepsze lub gorsze. W 2012 roku Vladimir Putin obejmie ponownie rządy nad Rosją, co, pokryje się z nadchodzącymi wyborami w Stanach Zjednoczonych. Kryzys finansowy w Europie odmieni oblicze Unii Europejskiej.

Rok Smoka przniesie wiele szans i wyzwań, zwłaszcza w życiu uczuciowym, poprzez transformację relacji z bliskimi. W roku tym może pojawić się przy nas ważna osoba, która pozytywnie odmieni nasze życie. Rok Smoka zwiastuje także nadejście chwil, w których będziemy mogli się oprzeć naszych najbliższych.

Zobacz co Cię czeka - osobiste przepowiednie.

Copyright © 2015 Numerologia Chińska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by KOS Web Design.

Zasady użytkowania - Używamy też cookies, zobacz więcej w polityce ciastek